DİYARBAKIR TAŞIMACILIK

İstanbul Diyarbakır Arası Ambar Hizmeti

Diyarbakır taşımacılık; İstanbul Diyarbakır arası ambar hizmeti sunmaktadır. Tarafımıza ileteceğiniz ambar talepleriniz anında değerlendirmeye alınır. Talebi karşılamak için gezici araçlarımız en kısa sürede fabrikanıza alım yapmaya yönlendirilir. Alınan yükler vakit kaybetmeksizin gideceği şehre doğru yola çıkartılır. Bu sayede mümkün olan en kısa sürede alıcılarına teslim edilmesi hedeflenir.

Uzun mesafede şehirlerarası taşımacılık hizmetini Diyarbakır taşımacılık firmamızdan alabilirsiniz. Yapılan başvuru ile size bir süre ve fiyat verilir. Kabul etmeniz halinde doğru bir araç temini yapılarak taşıma süreci başlanır. Her açıdan kurumsal bir yapı olduğumuz için en iyi çözümleri sağlamaktayız.

 

Özel Taşımalarınıza Kaliteli Çözümler Sunuyoruz

Firmaların bazı projeleri olabilir. Bu projeler aslında ürün ve hazırlanan teknik malzemeler gibi de düşünülebilir. Diyarbakır taşımacılık firmamız, bu gibi özel çalışmalarınızı gideceği yere garantili şekilde taşır. Örneğin özel hazırlanan aletler, taşınabilir malzemeler, türlü inşaat malzemeleri, plastikler bu kapsama alınabilir. Bazı aletler taşınması daha büyük ve ağır araçlar gerektirdiği için ön görüşmede gereken ayırma işlemi yapılır.

 

Yükünüz Nasıl Olursa Olsun Taşıyoruz

Paletli yük, kolili eşya, ebatlı yükler ve daha fazlası Diyarbakır ambar firmamızda nakledilmektedir. Uzak mesafeye dayanıklı şekilde çelik kasa araçlarımız vardır. Tır ve kamyonların iç yapısı geniş ve sarsıntıyı emen niteliğe sahiptir. Malzemelerin miktarı azsa parsiyel taşıma da yaptırabilirsiniz. Ambardaki tırların içine aynı yöne giden birçok müşterimizin eşyası konur. Araç içindeki sınırlar çizildiği için birbirine karışmayana bölmeler yapılır.

 

Fiyat Yükün Ölçü ve Ağırlığına Göre Hesaplanır

Bütçe planı açısından Diyarbakır taşımacılık firmamız uygun bir fiyat belirler. Uzun vadeli sözleşmeli müşterilerimize ayrı bir fiyat verilmektedir. Örneğin rutin aralıklarla taşımacılık hizmetlerimizden yararlanmak istediğinizde size özel bir sonuç veriyoruz. Tek seferlik nakliyatta da mesafe ve eşya sayısına göre bir fiyat belirlenir.

 

Araç İçi Yerleşim Önemi


Tır veya kamyon içi yerleşim Diyarbakır taşımacılık firmamızın en önem verdiği konulardan biridir. Aynı tip malzemeler varsa, bunun yerleşimi daha kolay olur. Özel paketleme ile sıralı ve güvenli yerleşim yapılır. Karışık nitelikte malzemelerin taşınması esnasında sağlamdan hassasa bir sıralama yapılarak yerleşim olur. Genelge beyaz eşyalar, ağır malzemeler sarılarak alta ve kenarlara konur.

 

Fuar Malzemeleri Ambar Taşıma

Bir fuara malzeme götürmek için Diyarbakır ambar firmamızı değerlendirebilirsiniz. Başka şehirlerde yapılan fuarlarda ürünlerinizi sergileyebilirsiniz. Taşınacak malzemelerde gerekli sınıflandırmayı her zaman yapmanız tavsiye edilir. Çünkü bu durum size baskı olan kalabalık yerlerde bir miktar zaman kazandırır. Erken kurulum artılarını elde edeceğiniz önerilerle sizlere destek oluyoruz.

Diyarbakır Taşımacılık